Bandenfabrikant Bridgestone heeft een methode ontwikkeld waarmee de zijwangen van banden in allerlei motieven en kleuren bedrukt kunnen worden, goedkoper en zonder gewichtsvermeerdering.

Hoe snel de banden verkrijgbaar zijn is nog niet duidelijk. Bridgestone wil eerst de ontwikkelde druktechniek met speciale inkt volledig getest hebben. Hierbij wordt een beschermlaag aangebracht om aantasting en verkleuring te voorkomen. De methode wijkt af van de bestaande techniek voor witte zijvlakken, waarbij eerst een extra laag rubber op de wang wordt aangebracht.

Volgens Bridgestone is het straks voor consumenten mogelijk om zelf te bepalen welke afbeelding of foto er op de band gedrukt moet worden om dit onderdeel van de auto persoonlijk te maken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties