Hanno Automaterialen in Heerlen heeft met terugwerkende kracht per 1 januari 2012 Dirix Automaterialen overgenomen, inclusief het personeel. Na overname bestaat het team in totaal uit zeventien personen. De 63-jarige eigenaar Hub Dirix verkoopt na 35 jaar zijn bedrijf (Havam-partner), dat vestigingen heeft in Beek en Born, vanwege zijn aanstaande pensioen.

Dolf Knubben is inmiddels vijftien jaar eigenaar van Hanno en is Group Auto-lid. “Het bedrijf van Dirix zal zich ook aansluiten bij Group Auto en binnen aanzienlijke tijd van naam veranderen”, aldus Knubben.

Hanno bestaat 45 jaar en bedient de regio Heerlen/Kerkrade tot aan Landgraaf/Brunssum (Parkstad). Het werkgebied van Dirix is de Westelijke Mijnstreek en sluit naadloos aan op dat van Hanno.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
Meest bekeken berichten
Recente reacties