Het aantal aangesloten dealers op het Indi-systeem is met de komst van Autobedrijf Van den Dungen, de Fiat-dealer uit Veghel, uitgekomen op 250. In januari sloot de complete Ford-dealerorganisatie zich nog aan.

Het Indi-platform wordt nu bij verschillende merken uitgerold. “Op dit moment zijn er dealers en importeurs in allerlei verschillende fases”, legt Martin Huisman uit, voorzitter van vereniging Indi. “Sommigen verkeren nog in de oriëntatiefase en anderen zijn al volledig fysiek aangesloten op het systeem. Vorig jaar in januari kondigden we de honderdste dealer aan. We zitten nu op 250 en we verwachten aan het eind van het jaar ruim over de 400 te zitten.”

Tijdens de derde I-day, gehouden in Groot Kievitsdal te Baarn, werd bekend dat de koppelingen met de DMS-leveranciers verder worden verbeterd en dat Inmotiv, de uitvoerder van het Indi-platform, aan een nog snellere versie van het systeem werkt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties