Nadia Eekhout uit Honselersdijk heeft woensdagavond de Geerlig Riemerprijs 2012 gewonnen. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan een tweede- of derdejaars IVA-student die uitblinkt in intellectuele gaven en sociale vaardigheden.

Eekhout werkt volgens de jury op een bescheiden en sympathieke manier aan het best mogelijke resultaat voor de gehele IVA-gemeenschap. Zij wordt omschreven als positief, oprecht en sociaal. “Nadia oogst grote bewondering van studenten en docenten voor haar betrokkenheid en inzet.”

De gewonnen prijs bestaat uit een geldbedrag dat besteed kan worden aan een studiereis, stage of aanvullende opleiding. Nadia Eekhout won van Herman Wassenaar, die ook voor de Geerlig Riemerprijs was genomineerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties