A1 Automotive in Apeldoorn is sinds 1 mei door Continental Automotive Nederland, de leverancier van de VDO producten, aangesteld als de nieuwe partner. A1 heeft hiermee VDO Tachografen van Blom Telecom overgenomen, net als drie tachograafspecialisten.

Deze drie vakkenners zijn ook sinds 1 mei in dienst getreden bij de nieuwe VDO-partner. Zij blijven hierdoor de vaste contactpersonen voor het bestaande netwerk van klanten. “Er wordt zo zeker gesteld dat de service voor VDO producten voor alle partijen behouden blijft.”

A1 Automotive is een nieuwe onderneming en opgezet door directeur Marco de Jong. Hij is ook eigenaar van elektro technisch bureau De Jong Technovaria in Leiden. Samen met Info Instruments in Breda vormen zij het partnernetwerk van VDO.
Deze bedrijven, behalve A1 Automotive, zijn ook weer aangesloten bij de formule Diagnosexpert van Group Auto en begeleiden organisaties bij het ijken, verzegelen en afmelden van (digitale) tachografen. Het ligt wel in de lijn der verwachting dat A1 zich ook bij Diagnosexpert aansluit.

Overigens maken de moderne digitale tachografen geen gebruik meer van een schijf maar van een intern geheugen met een persoonsgebonden bestuurderspas.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties