VDL Groep heeft vorige week met Mitsubishi gesproken over een eventuele overname van Nedcar. Twee afgevaardigden uit Eindhoven zijn naar Japan afgereisd om meerdere gesprekken aan te gaan met de top van de autofabrikant. Dat bevestigt Jan Mooren, directielid van de VDL Groep, tegenover het Financieel Dagblad.

Mooren en directiecollega Rini Vermeulen laten aan de krant weten dat het niet de intentie van VDL is om in Born zelf auto’s te gaan produceren. Zij wil andere partijen zien te vinden om dat in de autofabriek te gaan doen. BMW is in deze een veel gehoorde naam, maar nog niet officieel bevestigd.

VDL hoopt eind juni of begin volgende maand een overeenkomst te sluiten over de mogelijke overname. De bussenproducent en automotive toeleverancier benadrukt echter dat er geen garanties zijn dat de aankoop doorgaat, aangezien de onderhandelingen met Mitsubishi stroef verlopen.

Wanneer de overname doorgaat, dan behouden de 1.500 werknemers van Nedcar mogelijk hun baan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties