Alle Nederlandse en Belgische Land Rover-dealers hebben het onlangs tegen elkaar opgenomen in een strijd om de titel Beste Land Rover Monteursteam van Nederland en Benelux. Het team van Jager Auto Heemskerk is als winnaar uitgeroepen.

Bij de strijd stond de dagelijkse praktijk centraal en daarom werden de 20 Nederlandse en 22 Belgische dealers in hun eigen werkplaatsen en dagelijkse werksituatie getoetst. Hierbij is in iedere vestiging een identieke en nieuwe Range Rover gebruikt, die binnen twee uur afleverklaar gemaakt moest worden. Technici van Land Rover hadden daarbij een aantal uitdagende storingen ingebracht.

Het team van Jager presteerde uiteindelijk het beste in het vinden van de meeste storingen, de kortste werktijd en het minst aantal ingezette monteurs. Ook vond de jury het werkrapport van team Jager het beste.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties