Met een groot feest vierde AD-grossier AMA-Ambag onlangs de opening van hun nieuwe bedrijfspand. Meer dan 500 mensen bezochten de open dagen en zagen de 75-jarige oprichter Van der Linden het pand openen. Hij startte in 1966 startte met een autobedrijf aan huis.

Het nieuwe pand in Andelst heeft een vloeroppervlak van 2.300 vierkante meter, waar het oude pand 900 vierkante meter groot was. “Dit betekent extra ruimte voor uitbreiding van het productengamma en een verbreding van het bestaande assortiment.”

AMA-Ambag is sinds 1985 actief en heeft inmiddels drie vestigingen in de regio Betuwe, Arnhem en Nijmegen. Deze zijn allen gespecialiseerd in automaterialen, gereedschappen, bedrijfskleding, schoenen en banden voor onder andere garagebedrijven, autoschadeherstelbedrijven en industrie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties