Eerder meldde we al dat Apollo Vredestein als partner van het EU-Pearls project betrokken is bij het onderzoek naar bronnen van natuurrubber. Inmiddels zijn de eerste banden met Europees natuurrubber van de productieband gerold.

Het Europese project heeft geleid tot twee alternatieven voor natuurrubber van de rubberboom. Apollo Vredestein heeft deze week zowel banden geproduceerd met natuurrubber van de Russische paardenbloem als van Guayule. Het natuurrubber van beide alternatieven is verwerkt in verschillende versies van de Quatrac Lite in de maat 155/65 R14.

Hoewel de eerste indruk zeer veelbelovend is, worden de banden met de alternatieve natuurrubbers nog niet in productie genomen. In de komende maanden worden verdere tests met de banden uitgevoerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
8 mei 2025
Continental produceerde al 200 miljoen radarsensoren
8 mei 2025
De klant op reis
7 mei 2025
Hella terug in airco en motorkoeling
Meest bekeken berichten
Recente reacties