Leaseplan heeft in het eerste halfjaar van 2012 een winst gemaakt van 123 miljoen euro, 13 miljoen minder dan dezelfde periode vorig jaar. Hier ligt onder andere een belastingteruggaaf in 2011 van 30 miljoen euro aan ten grondslag.

Het wagenpark van de leasemaatschappij kwam in juni uit op 1.327.00 auto’s, een krimp van duizend. De onderneming doet het nog steeds goed met haar contracten, want de gemiddelde winst per contract nam toe tot in totaal een plus van zestien miljoen. De restwaardeopbrengst van in Europa verkochte auto’s tekende ook een plus, een slordige toen miljoen euro. Vorig jaar stond dit cijfer nog drie miljoen in de min.

“We verwachten ook een positief resultaat voor de tweede helft van dit jaar, echter zal dit naar alle waarschijnlijkheid niet op hetzelfde niveau liggen als in de eerste helft van het jaar”, verklaart Leaseplan in haar overzicht van halfjaarcijfers. Dit zou komen door de onvoorspelbaarheid van de huidige markt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
18 december 2025
Carwash Partspoint krijgt duurzaamheidskeurmerk
18 december 2025
Figiefa mist aftermarket in Automotive Package
Meest bekeken berichten
Recente reacties