Dealeradviesbedrijf Dealer Support Net uit Leiden organiseert voor autodealers en andere automotive professionals een studiereis naar de Nada Convention & Expo. Dit is een vierdaags evenement met prominente sprekers, 120 workshops en 500 bedrijven op een vakbeurs.

Dit keer staan onder meer Hyundai-baas John Krafcik en astronaut Mark Kelly op de sprekerslijst. Het thema voor deze editie is Gain the Momentum, waarmee de organisatie vooral het snelle herstel van de autoverkopen in de Verenigde Staten wil accentueren.

Jaarlijks komen bijna tienduizend Amerikaanse autodealers bijeen tijdens het grootste automotive evenement ter wereld, georganiseerd door de Amerikaanse autodealerassociatie Nada. Dit evenement vindt van 8 tot en met 11 februari 2013 plaats in Orlando, Amerika.

Dealer Support Net regelt de reis, verblijfaccommodatie en inschrijving voor dit evenement. Lees hier alle info >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 september 2025
Eurol partner van Formule 2-team Invicta
4 september 2025
Strategisch partnerschap Allianz Direct en Voogd
4 september 2025
Automotive manager wisselt snel van businessmodel
4 september 2025
Kleinere omzetdaling autobranche in tweede kwartaal
4 september 2025
Betaalbare mobiliteit wordt duurder
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
Meest bekeken berichten
Recente reacties