Dealeradviesbedrijf Dealer Support Net uit Leiden organiseert voor autodealers en andere automotive professionals een studiereis naar de Nada Convention & Expo. Dit is een vierdaags evenement met prominente sprekers, 120 workshops en 500 bedrijven op een vakbeurs.

Dit keer staan onder meer Hyundai-baas John Krafcik en astronaut Mark Kelly op de sprekerslijst. Het thema voor deze editie is Gain the Momentum, waarmee de organisatie vooral het snelle herstel van de autoverkopen in de Verenigde Staten wil accentueren.

Jaarlijks komen bijna tienduizend Amerikaanse autodealers bijeen tijdens het grootste automotive evenement ter wereld, georganiseerd door de Amerikaanse autodealerassociatie Nada. Dit evenement vindt van 8 tot en met 11 februari 2013 plaats in Orlando, Amerika.

Dealer Support Net regelt de reis, verblijfaccommodatie en inschrijving voor dit evenement. Lees hier alle info >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties