De AVN Group uit Kaatsheuvel heeft Hans Rentenaar aangesteld als senior veilingmeester bij Thecarauction.eu, de zusteronderneming van Autoveiling Nederland die zich richt op de import en export van voertuigen binnen Europa. Rentenaar (44) versterkt het team van specialisten, die de taal spreken en specifieke kennis hebben van de wet- en regelgeving in de verschillende landen.

“Door de sterk gestegen export van gebruikte auto’s in de laatste maanden, maakt de Thecarauction een enorme groei door”, zegt algemeen directeur Wierd Meijering van de AVN Group. “Met zijn buitenlandse roots en zijn internationale commerciële ervaring zien wij in Hans de ideale kandidaat om het team van Thecaraauction.eu te versterken.” Rentenaar zal zich richten op de Belgische, Franse, Italiaanse en vooral Spaanse markt.

Hans Rentenaar heeft diverse commerciële- en managementfuncties in binnen- en buitenland vervuld. Zo werkte Rentenaar onder andere voor Ekris BMW, Polanski, Ginaf, GoSkippy en Quality Relations. Rentenaar is verguld met zijn nieuwe functie. “Het online internationaal zaken doen op deze wijze heeft de toekomst en deze functie biedt mij de ideale gelegenheid om mijn jarenlange opgebouwde kennis, kunde en netwerk samen te brengen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties