Onder de naam Sogefi Pro lanceert auto-onderdelenfabrikant de Sogefi Group, een nieuwe lijn heay duty filters die exclusief is ontworpen voor lichte bedrijfsvoertuigen, vrachtwagens en bussen.

Sogefi Pro werd voor het eerst geïntroduceerd aan het publiek tijdens de Automechanika Frankfurt in september vorig jaar. Het complete assortiment is op meer dan negentig procent van het vrachtwagen- en bussenpark in Europa toepasbaar.

Andrea Taschini, general manager van Sogefi Aftermarket Division: “De komst van ons heavy duty assortiment geeft de klant de gelegenheid om hun aanbiedingen uit te breiden met onze hoogwaardige componenten.”

De markt voor heayve duty filters is aanzienlijk, licht Tashini toe: “Feit is dat slechts een enkele vrachtwagen al elf filters kan bevatten. Bovendien moeten zes van deze filters jaarlijks worden vervangen. Vandaar dat veel onderdelendistributeurs in heel Europa nu in deze markt investeren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties