Onder de naam Sogefi Pro lanceert auto-onderdelenfabrikant de Sogefi Group, een nieuwe lijn heay duty filters die exclusief is ontworpen voor lichte bedrijfsvoertuigen, vrachtwagens en bussen.

Sogefi Pro werd voor het eerst geïntroduceerd aan het publiek tijdens de Automechanika Frankfurt in september vorig jaar. Het complete assortiment is op meer dan negentig procent van het vrachtwagen- en bussenpark in Europa toepasbaar.

Andrea Taschini, general manager van Sogefi Aftermarket Division: “De komst van ons heavy duty assortiment geeft de klant de gelegenheid om hun aanbiedingen uit te breiden met onze hoogwaardige componenten.”

De markt voor heayve duty filters is aanzienlijk, licht Tashini toe: “Feit is dat slechts een enkele vrachtwagen al elf filters kan bevatten. Bovendien moeten zes van deze filters jaarlijks worden vervangen. Vandaar dat veel onderdelendistributeurs in heel Europa nu in deze markt investeren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
Meest bekeken berichten
Recente reacties