Driekwart van de universele garages is van plan de komende zes maanden niet te gaan investeren in werkplaatsapparatuur en equipment. Dat blijkt uit een enquête die Aftersales Magazine deed onder 600 universele garagebedrijven.

Uit de steekproef blijkt duidelijk dat universele garagebedrijven worden geconfronteerd met een afgenomen werkaanbod, maar desondanks zijn er ook andere geluiden. Belangrijkste constatering is dat 76 procent van de universele garagisten zegt dat ze het komende halfjaar zuinig aan zullen gaan doen.

In het vrije kanaal heeft 46 procent van de ondernemers dit jaar geïnvesteerd in werkplaatsapparatuur. Tot zover wordt het beeld dat leveranciers schetsen, wel bewaarheid. Uit de onderzoeksresultaten blijkt eveneens dat de meerderheid (54 procent) van de garagisten wel bereid was om te investeren. In dat geval stond diagnoseapparatuur hoog op de prioriteitenlijst: daar heeft 20 procent in geïnvesteerd, gevolgd door hefbruggen (16 procent) en remmentestbanken (12 procent).

Bekijk hier alle cijfers en lees meer over het onderzoek >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties