De app van Autoscout24 is al een miljoen keer gedownload in Nederland. Sinds mei dit jaar is het aantal bezoekers op Autoscout24 via mobiel zelfs hoger dan via de website.

Ruim 55 procent van de downloads is voor een iOS-device, 40 procent betreft Android-downloads. Het percentage bezoekers dat Autoscout24 in Nederland verwerkt via mobiel is hoog in vergelijking met de rest van Europa. In andere Europese landen ligt dit gemiddeld namelijk op 41 procent.

Jurgen Vugts, algemeen directeur van Autoscout24 Nederland: “Iedereen heeft zijn eigen voorkeur voor de manier van zoeken naar een tweedehands auto. Maar we merken dat een steeds grotere groep het zoeken via hun mobiele apparaat het prettigst vindt. Tegelijkertijd zien we dat het aantal zoekopdrachten via de website niet afneemt, mobiel kannibaliseert het aantal bezoeken via de website dus niet.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties