Een autobedrijf uit Stamproy heeft een met ‘kanker’ bekraste auto gratis weer in ere hersteld. De auto is van Wim Dekkers uit Echt bij wie pas geleden voor de tweede keer kanker werd geconstateerd. Wie de auto heeft bekrast is onduidelijk.

Wim en Christien Dekkers uit het Limburgse Echt merkte afgelopen week dat op de motorkap van hun auto met grote letters het woord ‘kanker’ was ingekrast. Voor Wim extra pijnlijk omdat nog niet zo lang geleden bij hem weer uitzaaiingen van de ziekte waren geconstateerd.

Hart van Nederland maakte een item van de gebeurtenis waarna er meteen veel steunbetuigingen vanuit het land kwamen. Een autobedrijf in Stamproy voegde de daad bij het woord en haalde de auto op tweede Pinksterdag de garage in om geheel gratis de schade te herstellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2025
ABS Den Elzen in Capelle geopend
5 juni 2025
Een droom van een carwash
4 juni 2025
In memoriam: Luc Baetens (CarGarantie)
4 juni 2025
Bouy start nieuwe verzekeringsmaatschappij
4 juni 2025
Grenzen aan online reviews
3 juni 2025
BOVAG: Occasionverkoop +6,2 procent in mei
Meest bekeken berichten
Recente reacties