Doordat bij Bovag aangesloten werkgevers niet van plan zijn overuren extra te betalen, zijn de onderhandelingen over een nieuwe cao voor de motorvoertuigen- en tweewielerbranche, onder andere garages, fietsenhandels en autodealers, vastgelopen. Dat zegt FNV metaal.

De werkgevers willen dat de werknemers 7 dagen per week 24 uur beschikbaar zijn, terwijl er niets tegenover staat. “Al deze verslechteringen moeten van tafel”, aldus Jacqie van Stigt, bestuurder bij FNV Metaal. De bond eist onder meer een structurele loonsverhoging van drie procent.

Bovag vindt dat de nieuwe cao rekening moet houden met de sterk veranderende marktomstandigheden. De belangenvereniging wil wel snel doorpraten met de bonden.
De cao Motorvoertuigenbedrijf- en Tweewielerbedrijf geldt voor ruim 75.000 werknemers bij ongeveer 10.000 bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties