LKQ Corp heeft Sukphal Singh Ahluwalia, de voormalige eigenaar van het Britse ECP en directeur van LKQ Europe, benoemd tot lid van de board of directors bij LKQ Corp.

Singh vertrok een jaar geleden onverwacht als directeur van LKQ Europe, maar keert nu zelfs een stapje hoger terug. Hij wordt daarnaast verantwoordelijk voor de Britse LKQ-activiteiten en zal als zodanig naast Sinon Galvin en Adriaan Roggeveen binnen LKQ Europe actief zijn.

Tijdens de in september gehouden internationale vakbeurs Automechanika, maakte Singh de start van een nieuwe grossiersketen in Groot-Brittannië bekend. Hij nam daartoe een zestigtal grossiersvestigingen van het failliete Unipart over. Deze gaan met onmiddellijke ingang het netwerk van ECP in.

Sukphal Singh: “Ik ben blij weer aan boord bij LKQ te zijn en dan nu aan beide zijden van de Atlantische oceaan. Er liggen nog vele kansen en groeimogelijkheden met name in Europa op ons te wachten. Samen met de collega’s gaan we daarom hard aan de slag.”

Adriaan Roggeveen: “Ik ben erg blij met de terugkeer van Sukphal. Ik heb na de overname van Sator door LKQ altijd goed met hem samengewerkt. Hij heeft een berg aan ervaring en veel kennis van zowel de Britse als de Europese markt. Het is een goede zaak dat Sukphal terugkeert bij de groep.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 februari 2026
Zo wil HELLA weer toonaangevend worden in thermomanagement onderdelen
10 februari 2026
Stichting Ambulance Wens krijgt cheque van Auto Prof
10 februari 2026
Caruso sluit zich aan bij Carmunication
10 februari 2026
Genesis Nederland benoemt eerste officiële dealers
10 februari 2026
Netwerk Electra groeit met 61 procent
10 februari 2026
EU en India sluiten handelsakkoord: kansen voor auto-onderdelensector
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Maarten on Akkoord over cao Metaal en Techniek: “Voor de leeftijdsdagen is het absoluut een versobering. De grens gaat van 55 naar 58 jaar, dus “jongeren” die nu…feb 3, 17:11
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57