Kreijne in Amersfoort is sinds 22 november de nieuwe Mazda-dealer voor Amersfoort en omgeving. Het autobedrijf neemt daarmee de activiteiten over van Koops. Kreijne was al dealer van Suzuki en Skoda, maar nu ook erkend Mazda-reparateur in Hilversum.

“Mazda is een merk in opkomst dat zeer toekomstgericht bezig is”, vertelt Jasper Bijl van Autobedrijf Kreijne. “Ook wij gaan altijd met de nieuwste ontwikkelingen mee, zonder ons dorpse, warme karakter te verliezen. Mazda staat net als Autobedrijf Kreijne voor hoogwaardige kwaliteit en doet ook alles voor een trouwe klant.”

Autobedrijf Kreijne heeft een eigen lease- en verhuurmaatschappij, tankstation en occasionlabel. Na de start in 1928 met Gerrit Kreijne en de opvolging in 1968 door zijn zoon Henk, is de huidige leiding sinds 1986 in handen van Gert en Kees Kreijne.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 september 2025
Betaalbare mobiliteit wordt duurder
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
Meest bekeken berichten
Recente reacties