Johan Schoonhoven is gestart met een nieuwe onderneming. Zilverstad Consultancy levert adviesdiensten op het vlak van schadeafwikkeling aan alle bij schadeafwikkeling betrokken partijen.

Zilverstad oprichter Johan Schoonhoven (1965) heeft zowel nationaal als internationaal meerjarige ervaring in de automotive- en verzekeringssector. Door de werkzaamheden in beide sectoren is hij in staat om complexe vraagstukken met meerdere betrokkenen en niet-gelijkluidende belangen te doorgronden en zijn visie over het vraagstuk helder te formuleren.

Johan Schoonhoven is van origine technisch geschoold en heeft opleidingen gevolgd in autotechniek, marketing/PR en voorlichting en bedrijfseconomie. Vanaf 1988 is hij werkzaam geweest voor achtereenvolgens Audatex, ICI Paints en Schadegarant/Glasgarant.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 september 2025
Eurol partner van Formule 2-team Invicta
4 september 2025
Strategisch partnerschap Allianz Direct en Voogd
4 september 2025
Automotive manager wisselt snel van businessmodel
4 september 2025
Kleinere omzetdaling autobranche in tweede kwartaal
4 september 2025
Betaalbare mobiliteit wordt duurder
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
Meest bekeken berichten
Recente reacties