Louwman Retail mag de verhuizing van het Toyota-/Lexus-dealerbedrijf in Arnhem gewoon doorzetten. Dat heeft de rechtbank beslist in een kort geding, dat was aangespannen door de Stichting Arnhemse Bedrijventerreinen. Met de geplande verhuizing van Grijsoord 1 naar Grijsoord 2 zou het eerder genoemde bedrijventerrein volgens deze Stichting dreigen leeg te lopen.

De stichting kreeg eerder gelijk van de algemene bezwaarschriftencommissie van de gemeente Arnhem. In de ogen van de commissie had er geen vergunning afgegeven mogen worden. Met dat advies in de hand probeerde men vervolgens de verhuizing van Louwman tegen te houden.

De rechter stelt nu echter volgens De Gelderlander dat er ‘onvoldoende spoedeisend belang’ is om die verhuizing tegen te houden. Louwman heeft dan ook afgelopen weekend de verhuizing doorgezet.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Autobedrijf van het Jaar
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
Meest bekeken berichten
Recente reacties