De Van Mossel Automotive Groep neemt de Hyundai-dealerschappen van Stern in Emmen en Hoogeveen per 1 juli over van Stern (voorheen Auto Palace). Van Mossel zal de activiteiten concentreren in Emmen; de Hyundai-vestiging in Hoogeveen zal niet worden gecontinueerd. Van Mossel is al dealer van Hyundai in Groningen, Heerenveen en Leeuwarden.

Voor Hyundai in Emmen bouwt Van Mossel een geheel nieuwe vestiging aan de Nijbracht. De verwachte opening zal plaatsvinden medio 2023. Tot die tijd zal Van Mossel de Hyundai-activiteiten uitvoeren vanuit het pand van Opel-dealer Ambergen in Emmen aan de Phileas Foggstraat 33. “Met de toevoeging van de vestiging in Emmen kunnen wij nu heel Noordoost-Nederland bedienen met het merk Hyundai. Wij zijn daarom ook zeer verheugd met deze uitbreiding en het door Hyundai Motors Nederland in ons gestelde vertrouwen”, aldus Bas Huijzer, divisiedirecteur Van Mossel Automotive Groep.

Occasioncentrum

Eric Berkhof, ceo Van Mossel Automotive Groep: “Naast deze mooie uitbreiding opent Van Mossel in de nieuwe vestiging tevens een nieuw Van Mossel Mega Occasion Centrum. Landelijk bedienen we de klant dan met in totaal zeven (Mega) Occasion Centra. We verwelkomen de Hyundai-klanten met open armen bij de tijdelijke vestiging in Emmen en vertrouwen erop dat zij hun weg ernaartoe snel kunnen vinden. Uiteraard kijken wij uit naar de nieuwbouw en spreken we nu alvast uit dat dit een bezoek meer dan waard zal zijn.” 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties