Fugo automaterialen is uitgebreid met twee nieuwe vestigingen in Nieuwegein en in Rotterdam (Maasparts). Het netwerk van Fugo, dat van oorsprong in Gouda is gevestigd, werd in november 2014 versterkt met een nieuw filiaal in Maarssen.

De vestigingen kennen een vliegende start door het netwerk en de kennis van de lokale markt van beide vestigingsmanagers. De voormalige onderdeelactiviteit van BMW-dealer F. Breeman staat onder leiding van Erik Buitenkamp die al vele jaren succesvol actief is in de regio Groot-Rijnmond. In Nieuwegein is de dagelijkse leiding in handen van David Stienstra die tevens de aansturing van het filiaal in Maarssen voor zijn rekening neemt.

Lisette en Jolanda Hogenelst, eigenaren van Fugo Automaterialen: “We zijn zeer verheugd over de uitbreiding naar Rotterdam en Nieuwegein. We hebben langere tijd nagedacht over een duurzame groei van ons bedrijf en de geografische uitbreiding naar Rotterdam en Nieuwegein maakt dit mogelijk.”

Fugo is al meer dan 75 jaar een technische groothandel in automaterialen, gereedschappen en equipment.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2026
Radar ontvangt regen aan klachten over abonnement Lynk & Co
12 mei 2026
Vernieuwde website De Hoeve Multipower focust op oplossingen
12 mei 2026
Jim Schouten directeur Innovam
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
12 mei 2026
Boekhorst neemt Regio Autoschade Almelo over
Meest bekeken berichten
Recente reacties