Groot-Brittannië gaat de kosten die het heeft gemaakt voor het opnieuw laten testen van verdachte Volkswagens verhalen op VW zelf. Volgens de Britse minister van Transport Patrick McLoughlin is het niet meer dan logisch dat die rekening naar Duitsland wordt gestuurd.

In Groot-Brittannië rijden ongeveer 1,2 miljoen auto’s van Volkswagen die onderdeel zijn van het schandaal met de sjoemelsoftware en de uitstoot van kooldioxide. Wereldwijd zijn er meer dan 11 miljoen auto’s van Volkswagen uitgerust met software om emissiewaarden te manipuleren. Ook heeft Volkswagen bij zo’n 800.000 andere auto’s vreemde emissie-uitslagen geconstateerd.
Hoe hoog de rekening is die de Britten naar de Duisters sturen is onbekend. Ook is niet duidelijk of VW bereid is te betalen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties