Autofabrikant Toyota wil het door Ford ontwikkelde Applink gaan gebruiken om berijders via hun mobiele telefoon verbonden te krijgen met hun Toyota. Daarmee wordt duidelijk dat Toyota niet in zee wil gaan met de bestaande automobiele concepten van Google (Android Auto) of Apple (Carplay).

Toyota maakte deze stap bekend op de Consumer Electronics Show in Las Vegas. Opvallend is dat Ford tegelijkertijd bekendmaakte om met ingang van 2017 de modellen naast Applink, standaard eveneens te voorzien van Android Auto en Carplay.

Applink is overigens een app die gebouwd is op het door Ford ontwikkelde SDL-platform (Smart Device Link). Overigens een open source platform, waar anderen aansluiting mee kunnen maken. Op die manier wordt de consument een belangrijke keuzemogelijkheid geboden. Toyota kiest in ieder geval niet voor die weg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
22 mei 2025
Jos van den Bergh coördinator pr voor VER
22 mei 2025
Onzekerheid troef over auto uit China
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
Meest bekeken berichten
Recente reacties