Autofabrikant Toyota wil het door Ford ontwikkelde Applink gaan gebruiken om berijders via hun mobiele telefoon verbonden te krijgen met hun Toyota. Daarmee wordt duidelijk dat Toyota niet in zee wil gaan met de bestaande automobiele concepten van Google (Android Auto) of Apple (Carplay).

Toyota maakte deze stap bekend op de Consumer Electronics Show in Las Vegas. Opvallend is dat Ford tegelijkertijd bekendmaakte om met ingang van 2017 de modellen naast Applink, standaard eveneens te voorzien van Android Auto en Carplay.

Applink is overigens een app die gebouwd is op het door Ford ontwikkelde SDL-platform (Smart Device Link). Overigens een open source platform, waar anderen aansluiting mee kunnen maken. Op die manier wordt de consument een belangrijke keuzemogelijkheid geboden. Toyota kiest in ieder geval niet voor die weg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
Meest bekeken berichten
Recente reacties