Na leasemaatschappijen zoals Athlon en Arena Lease, starten Strix Lease Service, VWP Shortlease en Vemo Lease ook met Micheck-Request voor het controleren van ROB-aanvragen.

Door het gebruik van Micheck-Request kunnen deze leasemaatschappijen snel en eenvoudig bekijken of de onderhoudsaanvragen voldoen aan de fabrieksnormen en daar zo nodig nog over communiceren met het autobedrijf. Hierdoor krijgen autobedrijven sneller akkoord en heeft de leasemaatschappij meer inzicht in de details over wat er met het wagenpark gebeurt.

Het systeem kan stand alone functioneren naast de bestaande ROB-processen waardoor integratiekosten worden voorkomen.

“Super dat wij nu de beschikking hebben over zulke specifieke reparatie- en onderhoudsinformatie. Hier hebben wij in onze dagelijkse werkzaamheden echt iets aan”, aldus Kees Holthuyzen van VWP Shortlease.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties