Na leasemaatschappijen zoals Athlon en Arena Lease, starten Strix Lease Service, VWP Shortlease en Vemo Lease ook met Micheck-Request voor het controleren van ROB-aanvragen.

Door het gebruik van Micheck-Request kunnen deze leasemaatschappijen snel en eenvoudig bekijken of de onderhoudsaanvragen voldoen aan de fabrieksnormen en daar zo nodig nog over communiceren met het autobedrijf. Hierdoor krijgen autobedrijven sneller akkoord en heeft de leasemaatschappij meer inzicht in de details over wat er met het wagenpark gebeurt.

Het systeem kan stand alone functioneren naast de bestaande ROB-processen waardoor integratiekosten worden voorkomen.

“Super dat wij nu de beschikking hebben over zulke specifieke reparatie- en onderhoudsinformatie. Hier hebben wij in onze dagelijkse werkzaamheden echt iets aan”, aldus Kees Holthuyzen van VWP Shortlease.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties