Vanaf 2020 gaat Skoda in eigen land volledig elektrisch aangedreven auto’s produceren. Daar start een jaar eerder ook de productie van elektrische componenten voor plug-in hybrides.

“De toekomst van Skoda is elektrisch,” aldus ceo Benhard Maier. “Vanaf 2025 willen we vijf volledig elektrisch aangedreven auto’s in verschillende segmenten aanbieden. Dit is een belangrijke stap voor de toekomst van het merk en voor Tsjechië als autoproducerend land.”

Componenten

In de fabriek in Mladá Boleslav worden naast elektrisch aangedreven auto’s ook elektrische componenten geproduceerd voor plug-in hybrides voor verschillende merken van de Volkswagen Group. De eerste plug-in hybride van Skoda komt in 2019 op de markt: de Superb plug-in hybrid.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties