Ton Vestering, oprichter van VWE Automotive, verruilt na 28 jaar zijn zetel als aandeelhouder. “VWE is inmiddels een groot bedrijf dat door een ondernemende directeur geleid moet worden in plaats van een creatieve ondernemer”, motiveert Vestering.

Zijn onderneming begon als dienstverlener bij administratieve handelingen rondom export. Bijna drie decennia verder is het bedrijf doorgegroeid tot RDW-provider en een full service online dienstenplatform.

VWE

De stap om de dagelijkse leiding uit handen te geven is een aantal jaren geleden in gang gezet, met de komst van Piet Renses. Vestering startte in 1975 zijn eigen occasionbedrijf. In die tijd leerde hij dat de branche niet uitblonk in het vervullen van administratieve handelingen. Reden om in 1990, toen hij zijn autobedrijf kon verkopen, begon met Vestering Worldwide Export (VWE). Inmiddels telt het bedrijf meer dan 150 medewerkers. “Ik ben nu 62, gezond en klaar voor een volgende stap in mijn leven. Ik zal meer tijd en ruimte in mijn hoofd krijgen voor veranderingen.” Als eigenaar zal Vestering aandeelhouder blijven.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties