De komst van Ronaldo naar de Italiaanse voetbalclub Juventus leidt mogelijk tot een staking in de Fiat-fabriek in het Zuid-Italiaanse Melfi.

Een van de grotere Italiaanse vakbonden heeft in ieder geval tot een staking opgeroepen. Steen des aanstoots is de transfersom van 112 miljoen euro die Juventus voor Ronaldo heeft betaald.

Agnelli

Juventus is eigendom van de familie Agnelli. De familie bezit tevens een groot deel van de aandelen Fiat. De vakbonden strijden al jaren voor een beter loon voor de fabrieksarbeiders, maar vangen telkens bot. Zij eisen nu dat er eveneens 112 miljoen, of een vergelijkbaar bedrag, wordt uitgetrokken om de positie van de arbeiders te verbeteren. De staking zou moeten ingaan op 15 juli en tot 17 juli duren.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties