De Amerikaanse onderdelendistributeur LKQ, in ons land moederbedrijf van Sator-Fource, rapporteert over het derde kwartaal van 2018 een omzetgroei van 26,6 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2017: ditmaal 3,12 miljard dollar, destijds 2,47 miljard dollar.

De inkomsten over juli t/m september vormen het hoogste kwartaalbedrag dat de onderneming ooit wist neer te zetten. geschiedenis van de onderneming. De organische omzetgroei uit onderdelen en diensten bedroeg 4,3 procent; groei door acquisitie kwam uit op 23,2 procent. Topman Zarcone is goed te spreken over de manier waarop inhoud is gegeven aan de strategie van organische groei in combinatie met verbeterde productiviteit  Met name de Europese activiteiten dragen jaar na jaar bij aan een beter Ebitda (winst voor aftrek van belastingen, afschrijvingen en waardevermindering).

Vanesch Verf

Ook gemeten over de eerste negen maanden meldt LKQ mooie cijfers – ook voor de aandeelhouders. De bereikte 8,88 miljard dollar omzet in Q1 t/m Q3 was ruim 22 procent meer dan dezelfde periode in 2017 (7,27 miljard). De organische groei bedroeg over drie kwartalen 5,1 procent. Maar er was ook groei als gevolg van overnames. Zo werd LKQ eerder dit jaar eigenaar van Stahlgruber (Duitsland) en in ons land van Vanesch Verf.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
24 februari 2026
Autobedrijf Jos Bouw: CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST geeft vertrouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties