Marina van Helvoort is per 5 augustus één van de zeven bestuurders van de onafhankelijke Vereniging Elektrische Rijders.

Met haar bedrijf E-Division verzorgt ze trainingen aan management en medewerkers van autodealerbedrijven, leasemaatschappijen, wagenparkbeheerders en bedrijven buiten de mobiliteitsbranche. Ook ontwikkelde E-Division de EV-app met informatie over elektrisch rijden. Sinds kort is Van Helvoorts portfolio aangevuld met een EV E-Learning traject voor zowel beginners als gevorderden, speciaal gericht op Service en Verkoop voor alle branches die met elektrisch vervoer te maken hebben of krijgen.

Helpdesk

Van Helvoort nam enkele jaren geleden het initiatief voor een helpdesk ten behoeve van elektrische rijders. Door de helpdesk in te zetten voor de VER nam de populariteit van, en het aantal vragen aan de helpdesk snel toe. Daardoor ontstond meer inzicht in de informatiebehoeften van elektrische rijders. De daaruit vloeiende vragen en antwoorden zijn mede de basis voor de trainingen die VER zelf verzorgt voor beginnende en gevorderde elektrische rijders. Plan is om de helpdesk nu los te koppelen van E-Division en onder te brengen binnen de VER. De vereniging heeft momenteel vijfduizend leden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
Meest bekeken berichten
Recente reacties