De Auto Airco Specialist, het in aircotechniek gespecialiseerde bedrijf van Willie Harberink in Oldenzaal, is overgenomen door Roy Hampsink, medewerker van het groothandelsbedrijf van zijn vader, Hampsink Automaterialen in Oldenzaal.

In 1999 startte Willie Harberink naast zijn autobedrijf met Suzuki-dealerschap zijn activiteiten als aircospecialist. In 2012 heeft hij zijn autobedrijf verkocht en is hij zich, samen met zijn vrouw Mieke en een drietal medewerkers, op een nieuwe locatie gaan specialiseren op auto-aircotechniek.

Naast reparaties is De Auto Airco Specialist tevens groothandel waar klanten terecht kunnen voor zeshonderd verschillende aircocompressoren en met name reparatiedelen voor het aircosysteem.

Roy Hampsink zal deze activiteiten, met zijn ervaring in de groothandel van zijn vader, voortzetten. Zijn broer Stefan is aangetrokken als bedrijfsleider van de automaterialengroothandel.

ZZP’er

Willie Harberink stopt ondanks zijn leeftijd van 69 jaar niet met werken en gaat verder als ZZP’er om bedrijven te adviseren in het vakkundig en commercieel aantrekkelijk omgaan met de moderne aircotechniek. Daarnaast zal hij de eerste tijd nog veel in zijn oude bedrijf aanwezig zijn, als ondersteuning van de nieuwe eigenaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 augustus 2025
Laatste kans voor Europese auto-industrie
27 augustus 2025
Autodoc opent marktplaats in Benelux
27 augustus 2025
Premium universeel omarmt Bosch Car Service
26 augustus 2025
Ayvens sluit inkoopdeal met Chery
26 augustus 2025
‘Bijtellingsregime bedreiging voor EV’
26 augustus 2025
Eén op de drie heeft liever Chinese dan Amerikaanse auto
Meest bekeken berichten
Recente reacties