De omzet van onderdelendistributeur LKQ is in het derde kwartaal van 2022 met 5,9 procent gedaald tot een totaal van 3,1 miljard dollar, of 3,1 miljard euro, nu de euro vrijwel gelijk staat met de dollar. Uitgaande van constante valuta komt de omzet uit op 3,3 miljard, wat gelijkstaat aan de omzet in het derde kwartaal van 2021.

De nettowinst voor het kwartaal bedroeg 261 miljoen dollar, 8,1 procent minder vergeleken met 284 miljoen dollar voor dezelfde periode in 2021.

Uitdagend

In een toelichting bij de kwartaalcijfers heeft ceo Dominick Zarcone het over “opnieuw een sterk kwartaal in een uitdagende macro-omgeving, in aanmerking genomen de beweeglijkheid van de grondstoffen- en valutamarkt, evenals andere inflatoire druk die onze gerapporteerde winsten beïnvloedde”.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2025
TNO opent smart mobility center op Helmondse campus
10 april 2025
Boetes voor Nokian en oud-werknemers
10 april 2025
VZR: Hoge afkoopsommen bij verplichte elektrische auto’s onacceptabel
9 april 2025
Nexus Automotive International onthult bandenstrategie
9 april 2025
Bovemij Group weet verlies te verkleinen
9 april 2025
Partnership Vinacles en EV-Database voor rijkere EV-data
Meest bekeken berichten
Recente reacties