De Belgische ontwerper Luc Donckerwolke is van vicepresident gepromoveerd tot president van de Hyundai Motor Group. De voornaamste opdracht aan Donckerwolke is om de diverse merken binnen de groep – Hyundai, Kia en Genesis – verder te versterken door leiding te geven aan de verschillende designafdelingen.

Donckerwolke was in het verleden verantwoordelijk voor tal van creatieve projecten binnen de groep, onder meer op het gebied van Advanced Air Mobility. “Ik ben zeer vereerd met deze promotie”, aldus Luc Donckerwolke. “Ik bedank de Groep voor het vertrouwen dat ze in mij hebben en spreek mijn waardering uit voor de designteams van Hyundai, Kia en Genesis voor hun onophoudelijke uitstekende prestaties. We hebben samen de gevestigde orde uitgedaagd en zullen een creatieve, uitdagende en positieve mentaliteit binnen onze Groep blijven stimuleren.”

De groep promoveerde voorts senior vicepresident Kyoo Bok Lee tot vicepresident en benoemde hem tevens tot president en ceo van Hyundai Glovis. Hiervoor was Bok Lee cfo bij Hyundai Motor Brazil.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 oktober 2025
Hampsink sluit zich aan bij AllParts
15 oktober 2025
ETRMA wil overheidsprikkels voor betere banden
15 oktober 2025
De jaren negentig, deel twee
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
Meest bekeken berichten
Recente reacties