Na 45 jaar vanuit Druten geopereerd te hebben maakt Molco Car Parts bekend dat het eind mei zal verhuizen naar een nieuwe locatie in Wijchen.

Een groter en geautomatiseerd magazijn was nodig vanwege de vraag uit de markt. Bovendien kan Molco nu zijn assortiment verder uitbreiden. Het nieuwe magazijn is vier keer groter dan het oude.

Gasloos

Naast de verbeteringen in het magazijn benadrukt Molco dat het nieuwe magazijn en kantoor volledig gasloos zijn en het dak is voorzien van zonnepanelen. Bovendien zijn er voldoende laadpalen geïnstalleerd om de huidige elektrische voertuigen op te laden en toekomstige uitbreidingen van het elektrische wagenpark te ondersteunen.

Pim van ’t Hoenderdaal, algemeen directeur bij Molco Car Parts, benadrukt: “Door de sterke groei afgelopen jaren zijn we uit ons jasje gegroeid. Dankzij deze nieuwe locatie kunnen we de groei ook de komende jaren vormgeven. Zo gaan we de voorraad sterk vergroten door het opnemen van nieuwe merken en productlijnen. We kijken vol vertrouwen uit naar een succesvolle toekomst op onze nieuwe locatie in Wijchen en we zijn dankbaar voor het vertrouwen en de steun die we de afgelopen jaren hebben ontvangen van onze klanten en partners.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
16 april 2025
Nieuwe CEO LKQ Benelux-France bekend
16 april 2025
RODI 2024: zorgen over toekomstige winstgevendheid
15 april 2025
BOVAG doet formeel bod voor nieuwe cao MvT
Meest bekeken berichten
Recente reacties