Washtec gaat alle vestigingen van IMO Car Wash in Europa en Australië voorzien van de carwashchemie van Auwa, een dochteronderneming van Washtec.

IMO Car Wash is eigendom van Driven Brands, met hoofdkantoor in Charlotte, in de Amerikaanse staat North Carolina. IMO exploiteert meer dan 717 locaties in 13 landen in Europa en Australië, waaronder in België, Duitsland en Frankrijk, maar (nog) niet in Nederland.

Aanbesteding

IMO had een aanbesteding gedaan voor de levering van waschemie en daaruit is Washtec als winnaar uit de bus gekomen. De aanbesteding was onderdeel van IMO Car Wash’s nieuwe corporate identity, samen met een tweejarenplan voor rebranding, renovatie en innovatie. Wat IMO Car Wash van Washtec overtuigde, was het vermogen van Washtec om de carwashchemie van Auwa af te stemmen op de processen van IMO Car Wash.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties