Lakfabrikant Metalak, een onderdeel van Axalta, en schadeherstelketen Schadenet zijn op 14 december een nieuw contract voor vijf jaar overeengekomen.

De meer dan 120 vestigingen van Schadenet zullen als onderdeel van dit partnerschap werken met de lakmerken van Axalta, Spies Hecker en Cromax, en het non-paint-merk Audurra. Daarnaast zal een aantal vestigingen de volautomatische mengmachine Axalta Irus Mix in gebruik nemen. Axalta zal ook een belangrijke rol spelen in de optimalisering en digitalisering van processen en bijdragen aan verdere verduurzaming van Schadenet.

Producten en processen

Nico Rothuijsen, directeur Schadenet: “Wij zijn zeer verheugd om alle vestigingen die bij ons zijn aangesloten de efficiënte en duurzame producten en processen van Axalta te kunnen blijven aanbieden. Wij kunnen door deze vooruitstrevende technologieën onze dienstverlening optimaliseren.”

Leontine Sitters, directeur Schadenet, voegt daaraan toe: “Door onze opdrachtgevers, leasingbedrijven, verzekeraars, maar ook door de OEM’s wordt een zeer hoge standaard van ons verwacht. Axalta geeft ons de benodigde kennis, producten en diensten om reparaties uit te voeren van de hoogste kwaliteit, daar waar wij om bekend staan.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties