RDC heeft Derk Wagelaar per 1 maart 2024 benoemd tot nieuwe directeur. Afgelopen halfjaar was Wagelaar als directeur ad interim verbonden aan Bovemij, waar RDC onderdeel van is. Daarvoor deed Derk Wagelaar ruime managementervaring op in data, software en marketing bij onder andere Microsoft, de Nationale Postcode Loterij en Paypal.

Derk Wagelaar: “RDC heeft een rijke historie op het gebied van automotive data. Er ligt een solide basis van waaruit we een stap voorwaarts kunnen zetten in een wereld waar de rol van goede data steeds belangrijker wordt. Ik heb altijd een passie gehad slimme dingen te bedenken waarmee de potentie van data benut kan worden. Ik zie het als een uitdaging om de klanten van RDC daarin beter te faciliteren met onze datadiensten.”

Verstand van zaken

Hans Coffeng, ceo van Bovemij, waar RDC onderdeel van is: “We zijn erg blij met de aanstelling van Derk Wagelaar als nieuwe directeur van RDC. Afgelopen zes maanden heeft hij als ad interim-directeur al laten zien erg veel verstand van zaken te hebben. Mooi dat hij dat nu vanuit een vast dienstverband voortzet.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
Meest bekeken berichten
Recente reacties