Aanbieder van laadoplossingen Wallbox heeft met autofabrikant Lucid Motors een samenwerking gesloten voor de levering van thuisladers aan de klanten van Lucid. 

De samenwerking betreft klanten van Lucid in Nederland, Duitsland, Noorwegen en Zwitserland. Bij de aankoop van de Lucid Air krijgen zij een Pulsar Max thuislader van Wallbox cadeau. Hiermee kunnen zij hun auto met een laadvermogen van tot 21kW binnen enkele uren volledig opladen.

Gemak

“Door deze samenwerking ontvangen Lucid-klanten in Europa een hoogwaardige en stijlvolle thuislader. Zo kunnen zij hun nieuwe EV vanaf het eerste moment slim en gemakkelijk laden aan huis”, vertelt salesmanager Eva Groot van Wallbox. “Hiermee hopen we samen met de autofabrikant de EV-transitie te versnellen. Een gemakkelijke laadervaring is daar immers een belangrijk onderdeel van.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
23 oktober 2025
Nico Stolk verlaat ABS
23 oktober 2025
Terechte winnaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties