BOVAG heeft besloten een traject te starten om een deel van het belang dat BOVAG houdt in Bovemij, te verkopen. BOVAG zal meerderheidsaandeelhouder van Bovemij blijven, om de grote betekenis van Bovemij voor de leden van BOVAG te waarborgen.

BOVAG wil met het verkopen van een deel van het belang in Bovemij een fonds creëren om nieuwe projecten en diensten voor de aangesloten leden te kunnen realiseren in de komende jaren. Hiermee wordt ook het vermogen van BOVAG meer gespreid en beter inzetbaar gemaakt.

Mede-aandeelhouder

Het is nu zaak om de meest geschikte nieuwe mede-aandeelhouder te vinden, die kan bijdragen aan de ontwikkeling en het succes van Bovemij. Het streven is dat, als onderdeel van de transactie, ook een bod wordt gedaan op alle uitstaande Bovemij-certificaten door de beoogde nieuwe mede-aandeelhouder. Over timing, inhoud en verloop van het verkooptraject kan BOVAG nu nog geen nadere mededelingen doen.

BOVAG heeft Bovemij en het STAK-bestuur, dat de aandelen beheert, op de hoogte gesteld van het besluit. BOVAG zal binnenkort in afstemming met het STAK-bestuur de certificaathouders uitnodigen voor een toelichting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
16 april 2025
Nieuwe CEO LKQ Benelux-France bekend
16 april 2025
RODI 2024: zorgen over toekomstige winstgevendheid
15 april 2025
BOVAG doet formeel bod voor nieuwe cao MvT
Meest bekeken berichten
Recente reacties