De jury heeft de lijst van tien genomineerden voor de titel BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2024 teruggebracht tot drie finalisten: Autobedrijf Bie Olthof uit Nijverdal, CarProf Garage Ekelschot uit Kaatsheuvel en Vakgarage Voskuilen uit Houten. Op 1 oktober volgt de ontknoping van de verkiezing.

De vakjury heeft haar beslissing gebaseerd op de uitkomsten van diverse onderzoeken zoals een bedrijfsscan uitgevoerd door consultancybureau Vibber en bezoeken van mystery shoppers. Deze onderzoekers-in-cognito beoordeelden onder andere klantontvangst, reacties op e-mails of telefoontjes, orde en netheid, de kwaliteit van autoreparaties, showroompresentatie en productkennis.

Winnaar bekend op BOVAG Supercharge

Alle 3129 bij BOVAG aangesloten onafhankelijke autobedrijven konden meedoen aan deze verkiezing, die dit jaar voor de zestiende keer plaatsvindt. Afgelopen juni werden de tien genomineerden bekendgemaakt. Wat opvalt aan de huidige shortlist is dat Autobedrijf Bie Olthof, CarProf Garage Ekelschot en Vakgarage Voskuilen stuk voor stuk gerund worden door jonge ondernemers. Alle drie kunnen bovendien trots zijn op een zeer hoge klanttevredenheid.

Persoonlijk bezoek

Binnenkort zal de jury bestaande uit voorzitter Remco de Vette (Vibber), Patrick van Duijnhoven (Bovemij), Betsie Brink (OOMT), Paul de Vries (DCDW) en Paul Dietz van ARN de drie finalisten persoonlijk bezoeken om met de ondernemers te praten over hun bedrijf en hun aanpak. De winnaar wordt bekendgemaakt op 1 oktober 2024 tijdens het event ‘Supercharge’ voor BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven, dat wederom in DeFabrique in Utrecht plaatsvindt. BOVAG-leden kunnen zich al aanmelden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Tom Pijnenburg wint Geerlig Riemerprijs 2025
23 mei 2025
Rematec 2025; duurzaam als leitmotiv
23 mei 2025
Alzura breidt uit met 100 procent leveringsplicht
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties