De jury heeft de lijst van tien genomineerden voor de titel BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2024 teruggebracht tot drie finalisten: Autobedrijf Bie Olthof uit Nijverdal, CarProf Garage Ekelschot uit Kaatsheuvel en Vakgarage Voskuilen uit Houten. Op 1 oktober volgt de ontknoping van de verkiezing.

De vakjury heeft haar beslissing gebaseerd op de uitkomsten van diverse onderzoeken zoals een bedrijfsscan uitgevoerd door consultancybureau Vibber en bezoeken van mystery shoppers. Deze onderzoekers-in-cognito beoordeelden onder andere klantontvangst, reacties op e-mails of telefoontjes, orde en netheid, de kwaliteit van autoreparaties, showroompresentatie en productkennis.

Winnaar bekend op BOVAG Supercharge

Alle 3129 bij BOVAG aangesloten onafhankelijke autobedrijven konden meedoen aan deze verkiezing, die dit jaar voor de zestiende keer plaatsvindt. Afgelopen juni werden de tien genomineerden bekendgemaakt. Wat opvalt aan de huidige shortlist is dat Autobedrijf Bie Olthof, CarProf Garage Ekelschot en Vakgarage Voskuilen stuk voor stuk gerund worden door jonge ondernemers. Alle drie kunnen bovendien trots zijn op een zeer hoge klanttevredenheid.

Persoonlijk bezoek

Binnenkort zal de jury bestaande uit voorzitter Remco de Vette (Vibber), Patrick van Duijnhoven (Bovemij), Betsie Brink (OOMT), Paul de Vries (DCDW) en Paul Dietz van ARN de drie finalisten persoonlijk bezoeken om met de ondernemers te praten over hun bedrijf en hun aanpak. De winnaar wordt bekendgemaakt op 1 oktober 2024 tijdens het event ‘Supercharge’ voor BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven, dat wederom in DeFabrique in Utrecht plaatsvindt. BOVAG-leden kunnen zich al aanmelden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 augustus 2025
Premium universeel omarmt Bosch Car Service
26 augustus 2025
Ayvens sluit inkoopdeal met Chery
26 augustus 2025
‘Bijtellingsregime bedreiging voor EV’
26 augustus 2025
Eén op de drie heeft liever Chinese dan Amerikaanse auto
26 augustus 2025
Altac rondt overname Proving en Airo af
26 augustus 2025
‘Mijn eerlijkheid heeft me een goede reputatie opgeleverd’
Meest bekeken berichten
Recente reacties