Dankzij een langetermijncontract met energieleverancier Enery bouwt Nokian Tyres aan een bandenfabriek in Oradea, Roemenië, die volledig zonder fossiele brandstoffen zal werken. De commerciële productie start begin 2025.

“Het contract met Enery verzekert niet alleen de energievoorziening met nul CO2-uitstoot voor onze nieuwe fabriek in Oradea, Roemenië, maar stelt Enery ook in staat om een ​​nieuwe zonne-energiecentrale in Roemenië te bouwen, wat de groene transitie van Europa verder ondersteunt. De overeenkomst ondersteunt ook onze langetermijndoelstelling om tegen 2050 een netto-nulniveau voor broeikasgasemissies te bereiken”, aldus Adrian Kaczmarczyk namens Nokian Tyres.

Energieonafhankelijk

“Deze samenwerking met Nokian Tyres onderstreept onze missie om een ​​zinvolle impact op het milieu te leveren door middel van verantwoorde energiepraktijken, terwijl we ook bijdragen aan de energieonafhankelijkheid en duurzame toekomst van Roemenië”, aldus Severin Vartigov namens Enery. “Deze samenwerking onderstreept onze gedeelde toewijding om de CO2-uitstoot te verminderen en een schonere energietoekomst te bevorderen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
Meest bekeken berichten
Recente reacties