Autorola Group heeft Gert Veenstra benoemd als nieuwe countrymanager voor Autorola Nederland. Veenstra brengt bijna dertig jaar ervaring in strategisch leiderschap, fusies & overnames en operational excellence binnen de mobiliteitssector met zich mee.

Als voormalig ceo van MHC Mobility en mede-eigenaar van Noordlease heeft hij een centrale rol gespeeld in de groei en professionalisering van beide bedrijven en leidde hij met succes verschillende internationale fusies en overnames. Meest recentelijk werkte hij als strategisch consultant, waarbij hij organisaties adviseerde bij complexe transformaties, onder meer ERP-implementaties en verkoopoptimalisatie.

Eerste klant

Gert was ook de allereerste klant van Autorola Nederland in 2007, wat hem een uniek perspectief geeft op de ontwikkeling van het bedrijf en de behoeften van de klant. “We zijn verheugd Gert te verwelkomen in de Autorola-familie”, zegt Peter Grøftehauge, ceo van Autorola Group. “Zijn brede kennis van de industrie, zijn leiderschapservaring en langdurige relatie met Autorola maken hem de ideale persoon om onze Nederlandse activiteiten in de toekomst te leiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties