Nieuw in het assortiment van equipmentleverancier Explora is de Hunter Road Force WalkAway balanceermachine, waarmee door autonoom balanceren veel tijd kan worden bespaard.

Het gepatenteerde camerasysteem meet automatisch het soort velg en de exacte afmetingen, waardoor invoerfouten worden voorkomen en het balanceerproces automatisch verloopt. Met de gesimuleerde Road Force-rijtest kan een band snel worden gebalanceerd. Automatisch worden de locaties voor de gewichten geidentificeerd, wat zorgt voor een optimale rijervaring en minimale trillingen.

Explora zet de nieuwe balanceermachine van Hunter in de markt als een toekomstbestendige oplossing voor werkplaatsen die maximale productiviteit willen combineren met de hoogste meetnauwkeurigheid.

Oppompunit

De Hunter Road Force WalkAway is standaard uitgerust met een nieuwe oppompunit met automatische loskoppeling zodra de band de juiste spanning bereikt.

Dit voorkomt handmatige handelingen en zorgt voor een tijdsbesparing tot wel 44 procent, aldus Explora. Dankzij de nieuw ontwikkelde tweedelige beschermkap neemt de machine ook minder ruimte in dan het vorige model.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties