De Amerikaanse autobouwer General Motors heeft 400 miljoen dollar, omgerekend 309 miljoen euro, beschikbaar gesteld voor slachtoffers van mankementen en defecten aan hun auto.

Problemen met onder meer airbags en het contactslot in auto’s van General Motors zijn in verband gebracht met tientallen ongelukken, waarbij 13 doden vielen. GM heeft vrijwel een constante stroom aan teruggeroepen auto’s waarin wel een of ander defect zit. In totaal gaat het al om 29 miljoen auto’s.

Deze week werden alweer 718.000 wagens terug naar de garage gehaald. Mogelijk is bij de helft van de auto’s sprake van een defect waardoor de bouten bij de aanpassingsmechanismen van de stoelen loskomen, aldus het bedrijf. Er zouden twee ongevallen hebben plaatsgevonden, met een aantal gewonden tot gevolg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties