A2SP gaat koppelen met het branchesysteem Mobi-ID van RDC. Mobi-ID is de standaard login voor de mobiliteitssector. Gebruikers van A2SP kunnen zo eenvoudig bij A2SP inloggen, maar ook bij de andere aangesloten partijen, zoals BOVAG, (binnenkort) Innovam, Vereniging ROB en RDC.

De mobiliteitssector is een informatie-intensieve sector, met honderden applicaties en tientallen aanbieders van systemen en informatiediensten. René Louter, directeur van RDC: ”Op de werkvloer dienen medewerkers bij elk ander systeem telkens opnieuw in te loggen. Dit is tijdrovend, foutgevoelig en inefficiënt. Betrouwbaar online zaken doen stelt tegenwoordig steeds hogere beveiligingseisen; 24.000 gebruikers, 11.000 bedrijven en 2.500.000 logins spreken volgens mij voor zich. Wij zijn verheugd dat A2SP de voordelen heeft ingezien en Mobi-ID provider wordt.”

Erik Jacobs, directeur van A2SP: “Wij zijn al een tijd met RDC in gesprek om de mogelijkheden van deze toepassing in onze bedrijfsprocessen te integreren. Mobi-ID krijgt steeds meer gebruikers binnen de branche. Het voordeel voor onze klanten is dat ze zo meteen via onze klantenportal rechtstreeks kunnen inloggen bij andere dienstverleners op basis van de Mobi-ID authenticatie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties