Mivar (Lienden) lanceert onder de naam Control een alternatief platform voor het bekende ROB-systeem waarmee leasemaatschappen en autobedrijven hun werkplaatsorders onderling kunnen afhandelen.

Control biedt autobedrijven en leasemaatschappijen een extra instrument voor meer transparantie ten aanzien van de ROB-kosten. Control wil een centraal en efficiënt communicatieplatform voor de reparatie- en onderhoudskosten zijn. Total cost of ownership inzichtelijk maken, stelt Peter Odding van Mivar.
Control maakt gebruik van de originele OEM-data die zijn samengevoegd in de unieke OEM-database van Audacon/Mivar. Hiermee kunnen alle voertuigkosten van zowel nieuwe als gebruikte auto’s voor de gehele looptijd van de auto worden berekend. Leasemaatschappijen, maar bijvoorbeeld ook werkplaatsconcepten/ketens kunnen hier zelfs de individuele klant een maatwerkoplossing aanbieden.

Het concept Control wordt donderdag 18 november op de Fleet Management Expo in Houten officieel geïntroduceerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties