Charlotte Alejo en Floris Haster van het VWE-team hebben de Amsterdam-Dakar Challenge succesvol afgelegd in hun Nissan Patrol 4×4 van vijfhonderd euro uit 1991. De rit van ruim 7200 kilometer voerde de twee door Nederland, België, Frankrijk, Spanje, Marokko, Westelijke Sahara, Mauretanië, Senegal en Gambia.

De finish is glansrijk gehaald en de auto is uiteindelijk in Banjul in Gambia geveild voor 2.265 euro. Dit geld komt ten goede aan Stichting Kambengo, die onder andere een kraamkliniekenproject heeft in Gambia.
Charlotte en Floris hebben hun spullen zoals veldbedden, jerrycans, eten, drinken, (auto)onderdelen, kookstel en kleding achtergelaten bij een peuterschool en bij een centrum waar jongeren vaardigheden leren zoals meubels maken.

Het uitgebreide verslag van Charlotte en Floris is te lezen via de weblog >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties