Chris Porritt, die drie jaar lang bij Tesla het technische gezicht achter de Model S en de Model X was, komt in dienst bij Apple. Dat meldt een goed in Silicon Valley ingevoerd dagblad in de VS.

Voor Tesla werkte Porritt 16 jaar bij Aston Martin, waar hij mede verantwoordelijk was voor de technische prestaties van de DB9. Eerder nog werkte hij tien jaar bij Land Rover. Ondanks dat Apple geen informatie geeft over het vermeende autoproject, is het duidelijk dat de komst van Porritt betekent dat het project elektrische auto’s bij Apple alive and kicking is. Eind vorig jaar werd ook nog Doug Betts weggekaapt bij Fiat-Chrysler.

Begin dit jaar vertrok overigens Steve Zadesky, die bij Apple hoofd van het ontwikkelingsteam voor elektrische auto’s was. In Silicon Valley wordt de strijd om automotive talent met diepe zakken gestreden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 december 2025
VWE: 3,1 procent minder occasions
2 december 2025
BOVAG: occasionmarkt daalt 3,8 procent in november
2 december 2025
Fastned krijgt eerste volledig elektrische locatie in Frankrijk
2 december 2025
Jaar uitstel voor EUDR
2 december 2025
Den Elzen Groep neemt ABS Autoherstel Storm over
2 december 2025
Strategische afhankelijkheid
Meest bekeken berichten
Recente reacties